تبلیغات
Game 4 Every Body - کاهش قیمت شدید xbox360
---Latest Updates : Bionic commando review - New wallpaper
 
نظر شما درباره طراحی سایت و اولین مطلب ما


با سلام خدمت همه بازدید کنندگان عزیز از امروز این وب به عرصه خبر وارد خواهد شد و شما میتوانید بهترین و جدید ترین خبر ها را در این وب مشاهده کنید. پس باز هم به ما سر بزنید....


                                 


                                 

مایکرو سافت در بد وضعیتی گیر افتاده از یک طرف
xbox360  خوب نمی فروشد و از طرفی دیگر بازی های انحصاری این شرکت ته کشیده است و در کل میتوان گفت که مایکرو سافت امسال هیچ بازی انحصاری برای کنسول خود عرضه نمی کند. همان طور که از امار ها پیدا است فروش xbox360 کاهش پیدا کرده است و مایکرو سافت طبق معمول دوباره از محرک کاهش قیمت استفاده کرده است که که قیمت این کنسول را به زیر 200 دلار کشانده است!! قیمت ها به شرح زیر می باشد:

1- مدل
Arcade به قیمت 199 دلار رسید.

2- مدل
Pro  با هارد 60 گیگ به قیمت 299 دلار رسید.

3- مدل
Elite  با هارد 120 گیگ به قیمت 399 دلار رسید!!

در ضمن شایعاتی مبنی بر اینکه مایکرو سافت می خواهد مدل
Elite  را به قیمت باور نکردنی 299 دلار برساند!! که البته هنوز توسط مایکرو سافت در مورد این خبر سکوت کرده است ولی مگر هر موقع مایکرو سافت درباره چیزی سکوت می کند ان چیز درست از اب در نمی اید؟!

با این تفاصیر دیگر کاهش قیمت برای مایکرو سافت امکان پذیر نیست و این شرکت دیگر نمی تواند برای فروش کنسول خود از این پس از محرک کاهش قیمت استفاده کند مگر بخواهد قیمت کنسولش را به 99 دلار برساند که واقعا ضرر محض خواهد بود چون همین الان هم مایکرو سافت ضرر می دهد چه برسد به ان زمان.

در کل خریدن
xbox360  فعلا کار عقلانه ایی نیست چون قیمت این کنسول همین جور در حال پایین امدن است و اگر کمی صبر کنید می توانید مدل الیت را با قیمت ارکید بخرید!!!نوشته شده توسط مهرداد (دبیر بخش اخبار) در شنبه 1388/05/24 و ساعت 06:09 ب.ظ [+] | نظرات ()

آخرین نقد و بررسی ها

Bionic commando

publisher:Capcom

Developer:Grin

Genre:action

Score:16

 
 
 
 
 
آخرین پیشنمایش ها
   
 
 
 
 
 
 
آخرین والپیپر ها
 
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

© 2009 IR Gamer- Design by vahid saffari